Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Nerezový hrnec s rukojetí, průměr 15cm, objem 1.5l, (II. jakost)

Kód: 202300
Tip
559 Kč
ihned k dodání

Tradiční nerezový hrnec II. jakosti KLASIK Ø 15 cm, obj. 1.5 l s robustní rukojetí je oblíbená kuchyňská stálice. Vyzkoušejte také pánev KLASIK Ø 22 cm, obj. 1.5 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý vyrobený kus nádobí Kolimax pečlivě individuálně kontrolujeme. Výrobky, které nesplňují náročná kritéria pro I. jakost zařazujeme do II. jakosti. Většinou se jedná o drobné oděrky či poškrábání. Vady jsou pouze vzhledové a nemají žádný vliv na funkčnost. Díky tomu můžete koupit nádobí II. jakosti se zajímavou slevou. Na toto nádobí poskytujeme stejnou záruku jako na nádobí I. jakosti.

Hrnec KLASIK vzniká z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti hrnce garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla

Robustní celokovová rukojeť tohoto hrnce dodává nádobí masivní vzezření

Hrnec můžete použít v troubě až do 300 °C. Celokovová rukojeť má přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Hrnec má široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch hrnce 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Celokovová rukojeť s přerušenými tepelnými mosty.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.
  • Pro použití v troubě až do 300 °C.
  • Průměr 15 cm, objem 1.5 l.

V nabídce najdete také pánev II. jakosti KLASIK Ø 26 cm, obj. 2.5 l.

Návod k používání

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KLASIK
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 0.51 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU