Druhá jakost

Nejprodávanější

37 položek celkem
KOLIMAX Naběračka 6cm/50ml, délka 27cm, (II. jakost)
111 Kč

Malá naběračka II. jakosti pro domácí i profi použití z nerezavějící oceli. Vyzkoušejte také naběračku středního objemu.

Kód: 202508
KOLIMAX Naběračka 8cm/120ml, délka 28cm, (II. jakost)
127 Kč

Naběračka II. jakosti pro domácí i profi použití z nerezavějící oceli. Vyzkoušejte také naběračku většího objemu.

Kód: 202607
KOLIMAX Naběračka 10cm/200ml, délka 35cm, (II. jakost)
159 Kč

Větší naběračka II. jakosti pro domácí i profi použití z nerezavějící oceli. Vyzkoušejte také naběračku středního objemu.

Kód: 202706
KOLIMAX Naběračka 12cm/300ml, délka 41cm, (II. jakost)
231 Kč

Velká naběračka II. jakosti pro domácí i profi použití z nerezavějící oceli. Vyzkoušejte také naběračku středního objemu.

Kód: 202805
Nahoru
Další produkty

Nádobí druhé jakosti 

Každý vyrobený kus nádobí KOLIMAX pečlivě kontrolujeme. Výrobky, které nesplňují náročná kritéria pro I. jakost zařazujeme do II. jakosti. Většinou se jedná o drobné oděrky či poškrábání. Vady jsou pouze vzhledové a nemají žádný vliv na funkčnost. Díky tomu můžete koupit nádobí II. jakosti se zajímavou slevou. Na toto nádobí poskytujeme stejnou záruku jako na nádobí I. jakosti.

Chyba se vloudí skoro všude. Je ale třeba kvůli drobnosti vyhodit celý kus? Prozkoumejte nádobí druhé jakosti s malou výrobní chybou bez vlivu na funkčnost produktu. Pořídíte je za mimořádnou sníženou cenu se slevou. Nádobí skvěle poslouží a dostanete obvyklou prodlouženou záruku 5 až 10 let.

Pokud chcete pouze nádobí prémiové kvality nebo sháníte nový tlakový hrnce, prozkoumejte celou nabídku tradičního českého výrobce Kolimax.

Financováno EU