Doprava nad 2.000 Kč zdarma

Proč nakupovat Kolimax

Starý hrnec může nepříjemně potrápit

To je důvod porozhlédnout se po novém. Když už jste v tom, vybrat si špičkovou pánev nebo odolný tlakový hrnec je hračka.

Prodloužená záruka 5 až 10 let.

Záruku 5 až 10 let dostanete na vše. Známe kvalitu našich výrobků a můžeme si to dovolit. Zakládáme si na odolnosti, precizním řemeslném zpracování a použití materiálů s mimořádnou výdrží. Kvalita je v Kolimax pojem prověřený časem.

Akumulační sendvičová dna 

Na nádobí Kolimax najdete dna A-THERM INDUCTION, jejichž konstrukce zajišťuje nanejvýš efektivní práci s tepelnou energií. Po celou dobu životnosti každého hrnce, pánve nebo tlakového hrnce garantujeme rovinnou stabilitu dna pro bezztrátový přenos tepla. Šetříme lidem čas i energii.

Téměř 0 % reklamací

Počítáme je v jednotkách ročně. Poškozené nádobí ihned opravujeme a zasíláme zpět. Na minimální množství reklamací jsme právem pyšní. Reklamace jsou naše vizitka a jejich nízký počet svědčí o kvalitě nádobí Kolimax. Na požádání nanášíme také nepřilnavé povrchy na poškozené starší nádobí za cenu v řádu nižších stovek korun.

Unikátní keramický povrch ILAG

Spolupracujeme se špičkovým švýcarským výrobcem extrémně odolných nepřilnavých povlaků. Firma ILAG patří mezi renomované producenty povrchů budoucnosti – jejich keramické nástřiky patří mezi absolutní špičku v oboru. Můžete se spolehnout, že s novým nádobím dostanete do kuchyně věc, která může konkurovat tomu nejlepšímu, co najdete jinde v Evropě.

Tradiční česká výroba s historií

Firma Kolimax vznikla v roce 2000. Její základy však leží už v roce 1870. Náš příběh odolává bouřlivému běhu dějin. Není to příběh jména nebo značky, kterou nese nějaký výrobek po celou dobu své existence. Je to příběh výrobku, který pod různými názvy svých výrobců neztratil svou identitu. 

Respekt k životnímu prostředí

Nádobí vyrábíme šetrně s ohledem na cenné zdroje naší planety. Hledáme a realizujeme úsporná opatření. Jsme si totiž vědomi toho, že pracujeme s cenným materiálem, kterým nerezová ocel bezpochyby je. Naše výrobní zázemí průběžně optimalizujeme a úspora energií je jen jedním z kroků. Klíčová je pro nás myšlenka, že je třeba vyrábět takové věci, které není třeba často měnit.

Financováno EU