Doprava nad 2.000 Kč zdarma

Výroba nádobí Kolimax

Každý hrnec potřebuje ke svému vzniku kvalitní nerez 

Tedy přesněji řečeno nerezavějící potravinářskou ocel CrNi18/10. Je tím zajištěna 100% zdravotní nezávadnost. Nádobí lisujeme z pevného plechu tloušťky 0,8 mm.

Dno je naprostý základ

Vyrábíme ho lisováním na výkonných strojích. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti hrnce garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla. 

Broušení vnitřní strany

Je důležité proto, aby hrnec dobře fungovalPro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch hrnce 3x jemně broušený. Takto upravený povrch má jednoznačnou výhodu: pokrmy se k němu nepřichytávají, neulpívají a není třeba trápit se jejich odmáčením nebo složitým čištěním. Poznáte to už u obyčejné naběračky. 

Leštění hrnců

Z hrnce musíte mít radost. Nerezová ocel je ušlechtilý materiál, který nejlépe vynikne po precizním zpracování. Pamatujeme na to a rendlíky, tlakové hrnce a další nádobí leštíme do vysokého lesku. Vnější povrch má těšit a zářit elegantní krásou tohoto mimořádně odolného kovu – třeba jako v případě řady špičkového nádobí PRECISE

Laserový paprsek nakonec

Protože ten zajišťuje nezaměnitelný rukopis Kolimax. Podle našeho loga na dně každého nádobí i sofistikovaných rysek pro měření obsahu každého hrnce poznáte, že držíte v ruce kousek nádobí vysoké kvality, mimořádné odolnosti a výdrže.

Jste z oboru a zajímáte se technologické postupy? Neustále rozvíjíme potenciál výrobního zázemí, inovujeme výrobní procesy a v rámci zvyšování kvality všech provozů Kolimax neustále roste. Jsme proto schopni nabídnout také volné výrobní kapacity.

Financováno EU