Doprava nad 2.000 Kč zdarma

Nádobí Kolimax za akční ceny a dárkové poukazy pro náročné kuchaře

Vánoce v kolimaxu

Vánoce za rohem, shon sílí a my se dělíme na dvě skupiny. První má od léta všechny dárky zabalené. Ty ostatní znovu překvapuje, že „už je to zase tady“. Patříte mezi ně? Nezoufejte – myslíme na vás.

S vánoční slevou ušetříte tisíce

Zlevnili jsme několik oblíbených modelů nádobí, ale i celé sady. Luxusní 10dílná sada nádobí PROFESSIONAL je určena pro kulináře, kteří si potrpí na špičkovou kvalitu a vysokou odolnost. Sada 3 hrnců a 2 rendlíků s poklicemi si získá kuchaře hned jak sundají dárkovou stuhu. Spojení nerezové oceli a skla pro perfektní vaření dostanete se slevou 1000 Kč.

Vánoční slevová akce KOLIMAX má jednoduchý princip: čím dražší zboží, tím větší sleva. Oblíbená 10dílná sada nerezového nádobí IDEAL proto ušetří peněžence 1200 korun. Obsahuje 3 hrnce a 2 rendlíky se skleněnými poklicemi, které můžete použít v troubě až do 300 °C.

Co takhle nadělit novou pánev? Prozkoumejte řadu MRAMORA GREY a ušetřete další stovky korun. Akumulační dno šetří energii a 5 vrstev nepřilnavého povrchu odolá i prudšímu zacházení. Pánev je perfektní pro smažení s tukem i bez (protože kapr přece chutná i jindy během roku).

Zlevňujeme i atraktivní mramorovanou pánev FLONAX COMFORT průměr 26 cm se zaoblenými stěnami a černošedým nepřilnavým povrchem k restování a smažení stačí jen kapka tuku. Odolnou elegantní pánev s nadstandardní zárukou 5 let teď pořídíte s 20% slevou.

Radost uděláte také něčím menším: sada 6 ks plochých grilovacích jehel je naše vychytávka. Unikátní design pro jednoduché otáčení dělá z BBQ zážitek. Příjemné vánoční slevy potěší i v případě 4 ks grilovacích jehel z ploché nerezové oceli.

Důvody, proč (si) nadělit nádobí Kolimax 

Je jich mnoho a nejdůležitější jsou 3 praktické vlastnosti, pro které se vyplatí po novém hrnci nebo pánvi sáhnout:

  • Na nádobí dostáváte záruku 5 až 10 let. Kvalita použitých materiálů, technologické postupy a špičkové odolné povrchy zaručují, že se na každý kus můžete dlouho spolehnout.

  • Reklamovanost nádobí je téměř 0 %. Ročně nám zašlete jen několik kusů a my je okamžitě opravujeme a zasíláme obratem zpět nebo měníme za nové.

  • Energie je teď téma číslo jedna. Akumulační sendvičová dna každého kousku nádobí Kolimax šetří peníze i čas.

Náš tip: Všechny hrnce i pánve Kolimax mají akumulační sendvičová dna. Zdroj tepla zastavte klidně už 5-10 minut před koncem úpravy pokrmu. Ušetříte tím spoustu energie.

Věnujte dárkový poukaz pro vášnivé kuchaře

Dárkový poukaz na nádobí Kolimax je způsob jak vyřešit Vánoce

Nevíte, co blízkým pod stromeček vybrat? Nechte je, aby si vybrali sami. V e-shopu najdete také dárkové poukazy. Vouchery jsme připravili v cenových variantách 2000 Kč, 3000 Kč, 4000 Kč a 5000 Kč a za každý z nich pořídíte spoustu nádobí do kuchyně.

Ať už sáhnete po čemkoli z nabídky pravého českého nádobí Kolimax, věci z Javorníka z ruky jen tak nedáte. Na Vánoce totiž jednoduše prověříte jejic výdrž a odolnost.

Zajímá vás, co chystáme sledujte nás na Facebooku a Instagramu nebo se podívejte na videa z výroby na YouTube.

Financováno EU