Doprava nad 2.000 Kč zdarma

Pořiďte vánoční dárkové poukazy KOLIMAX se slevou 20 % a pošlete je rovnou ke stromečku!

Tápete, co blízkým na Vánoce pořídit? Váháte, který kousek pravého českého nádobí zvolit? Využijte dárkové poukazy KOLIMAX a nechte obdarované, aby si vybrali sami.

V e-shopu KOLIMAX dostanete vouchery v hodnotě 2000 Kč, 3000 Kč, 4000 Kč a 5000 Kč –⁠ všechny teď se slevou 20 %


Dárkové poukazy KOLIMAX lze použít na cokoliv

Vouchery lze uplatnit na jakékoliv výrobky z tradičního sortimentu z Javorníka: špičkové nerezové nádobí, spolehlivé tlakové hrnce i odolné pánve s nepřilnavým povrchem.


Voucher na nádobí KOLIMAX jako dárek na poslední chvíli

Dárkové poukazy na pravé české nádobí KOLIMAX s 20% slevou pořídíte až do 24. prosince 2024. Vyřešíte jimi perfektní hodnotné dárky, pokud nechcete stát dlouhé fronty v nákupních centrech.

Vánoční dárkové poukazy s pětinovou slevou lze uplatnit jednorázovým způsobem. Jejich platnost je 6 měsíců.


Z Javorníka posíláme na Vánoce dárkové poukazy i poštou

Jak na to? Vyberte poukaz se zvolenou hodnotou. Vložte jej do nákupního košíku. V kroku Doprava platba zvolte možnost Česká pošta - Doručení na adresu. 

V kroku Informace o vás pak zaškrtněte políčko Doručit na jinou adresu. Tu vyplňte podle toho, kam mají obdarovaným poukazy přijít. O zbytek se postaráme my. 


Garantujeme zaslání přímo ke stromečku

Pro všechny 3 druhy voucherů navíc platí zaslání zdarma. Při objednávce voucheru s přáním zaslání na adresu obdarovaného garantujeme dodání do Štědrého dne, pokud dárkový poukaz objednáte nejpozději ve středu 20. prosince.

Tak nemeškejte – Vánoce jsou jednou do roka!

Financováno EU