Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1971 hodnocení
5
1944x
4
18x
3
1x
2
0x
1
8x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PH
Pavel Hornát
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2022
naprostá spokojenost
MZ
Martin Zadnicek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.10.2022
GB
Gabriela Brančíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2022
MF
Michal Foltýn
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.10.2022
KL
Kamila Lukášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2022
Velmi rychlé vyřízení objednávky.
Kvalitní krásné nádobí. Velká spokojenost.
JZ
Josef Zbořil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2022
PB
Pavel Bureš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2022
Osvědčený český výrobce i e-shop.
Skutečně kvalitní nádobí.
AH
Aleš Hrdlička
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.10.2022
AP
Aneta Petrunova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.10.2022
JM
Jiří Macháček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2022
RH
Radana Hrušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2022
naprostá spokojenost s obchodem i s velmi kvalitními hrnci
DM
Dana Matkovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2022
Toto není můj první nákup, proto mohu výrobky Kolimaxu jen vřele doporučit. Vysoká kvalita výrobků, rychlé dodáni. U mně naprostá spokojenost.
TN
Tomáš Nosek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2022
kvalitní česká výroba, rychlé dodání, maximální spokojenost
JV
Jana Vítková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.10.2022
Jsem nadšená, kvalitní česká výroba, rychlé dodání, maximální spokojenost. Určitě to není můj poslední nákup. Mohu doporučit.
S obchodem i zbožím jsem maximálně spokojená, rychlé vyřízení objednávky.
+ Telefonicky objednávka přijata a vyřízena
+ Nepřehledné e stránky
- Navrhuji lépe zpracovat stránky internetového obchodu
Pokud chcete nakupovat více zboží je lépe objednávku provést pomocí velmi ochotné pracovnice na telefonu. Firmu, která zpracovala stránky internetového obchodu bych, být majitelem firmy, vyměnil.
+ prima podnik, výborné české zboží
i když jsem u tohoto obchodu objednávala poprvé,byla jsem velice mile překvapena perfektností,jak s komunikací tak i s dodáním zboží.Objednané zboží mi obchod zaslal obratem a ačkoliv jsem měla obavy,aby během cesty nedošlo k jeho poškození,musím pracovníky skladu pochválit za to,že zboží bylo pečlivě zabaleno v kvalitním obalu a vyztuženo,že nedošlo ani k docela malému škrábanečku.Děkuji za pečlivost.
+ Rychlost a kvalita
