Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1971 hodnocení
5
1944x
4
18x
3
1x
2
0x
1
8x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ON
Otomar Nevyjel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2025
LŠ
Luboš Šírek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2025
Nádobí používá dcera je spokojena, Takže jsme se připojily,
RN
Radek Nývlt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2025
Pánve a nádobí Kolimax používám k velké spokojenosti již řadu let. Opravdu kvalitní český výrobek. Děkuji:-)
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2025
VV
Vera vildova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.5.2025
Spokojená velicr
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2025
Dobrý den, s tímto obchodem sem na 100% spokojená. Komunikace s obchodem při řešení reklamace po 8 letech, naprosto famózní. Nedám dopustit na české firmy a české výrobky. Děkuji
RT
Radek Toman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.4.2025
Funguje. Rychlé dodání.
JD
Jitka Doležalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2025
Vynikající obchod, zboží super, naprostá spokojenost !!! Vřele doporučuji !!!
LT
Lubomír Todt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2025
BH
Barbora Hornakova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.4.2025
VA
Veronika Zítková Andrlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2025
Zatím jsem spokojená. Dekuji.
JA
Jakub Ahmadyar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2025
Problém s dodaným zbožím, vyřešeno obratem k naší naprosté spokojenosti. Děkuji.
JH
Jarmila Hrouzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2025
vynikajici panev🤩. Nic se neprichytava, krasne se s ni pracuje a hlavne je netoxicka👍👍 urcite koupim i vetsi.
OČ
ORTOTIKA-PROTETIKA Červinková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
Rychlost dodání. Dobrá komunikace obchodu
TŠ
Tomáš Špaček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
Perfektni!
JH
Josef Hladuvka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
MŽ
Martin Žitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2025
AM
Alena Moudrá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2025
Objednávka byla druhý den doma, parádně zabalená, hrnce jsem kupovala druhou jakost, popravdě žádné viditelné extra vady jsem nenašla. Na hrncích se vaří parádně. Ráda jsem podpořila českou firmu. Doporučuji kudy chodím 😊. Děkuji
MV
Marie Vlčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
Ano spokojeni.
DŠ
Drahomíra Šturmová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2025
