Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Hrnec PREMIUM se skleněnou poklicí, průměr 15 cm, objem 1.5 l, (II. jakost)

Kód: 211005
Tip
687 Kč
ihned k dodání

Špičkový nerezový hrnec II. jakosti PREMIUM Ø 15 cm, obj. 1.5 l se skleněnou poklicí s parním ventilem a kulatým úchytem hraje čistými liniemi. Nádobí stvořené pro kuchyně, kde se vaří s chutí. Vyzkoušejte také hrnec PREMIUM Ø 18 cm, obj. 3 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý vyrobený kus nádobí Kolimax pečlivě individuálně kontrolujeme. Výrobky, které nesplňují náročná kritéria pro I. jakost zařazujeme do II. jakosti. Většinou se jedná o drobné oděrky či poškrábání. Vady jsou pouze vzhledové a nemají žádný vliv na funkčnost. Díky tomu můžete koupit nádobí II. jakosti se zajímavou slevou. Na toto nádobí poskytujeme stejnou záruku jako na nádobí I. jakosti.

Hrnec PREMIUM je vyroben z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti hrnce garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla

Robustní celokovové úchyty tohoto hrnce dodávají nádobí masivní vzezření. Designově výborně doplňují kulatý nerezový úchyt skleněné poklice z temperovaného bezpečnostního skla. Poklice je navíc opatřena parním ventilem pro odchod přebytečné páry. Sofistikovaným detailem jsou odtokové drážky pod úchytem poklice, jimiž snadno odtéká voda po mytí v myčce.

Hrnec včetně poklice můžete použít v troubě až do 300 °C. Celokovové úchyty hrnce i poklice mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoba má široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch hrnce 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Poklice z bezpečnostního temperovaného skla s parním ventilem.
  • Kulatý nerezový úchyt poklice s odtokovými drážkami.
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.
  • Průměr 15 cm, objem 1.5 l.

V nabídce najdete také hrnec II. jakosti PREMIUM Ø 22 cm, obj. 4.5 l.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: PREMIUM
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 0.76 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU