KOLIMAX Oválná vařečka dlouhá 40 cm
Kód: 157478Detailní popis produktu
Dřevěné nářadí patří do kuchyně odjakživa. Je odolné a vyvolává příjemný pocit, že je jídlo přirozená věc. Dřevo si díky svým vlastnostem, přírodnímu vzhledu a dlouhé životnosti drží místo u sporáku i v dnešní době. I dřevěná oválná vařečka dlouhá 40 cm má své kvality.
- 100% zdravotní nezávadnost.
- Prvotřídní bukové dřevo.
- Jemně broušený povrch.
V nabídce najdete také kratší vařečku.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Dřevěné nářadí |
---|---|
Záruka: | 36 měsíců |
Hmotnost: | 0.04 kg |
EAN: | 8595155157478 |

Jednoruční váleček na těsto pro přípravu křehkého pečiva. Vyzkoušejte také louskáček na ořechy.

Dřevěná oválná vařečka s otvory dlouhá 35 cm je skromný, ale důležitý nástroj. Vyzkoušejte také oválnou vařečku s rohem.

Dřevěná oválná vařečka dlouhá 45 cm je skromný, ale důležitý nástroj. Vyzkoušejte také delší vařečku.

Dřevěná oválná vařečka dlouhá 35 cm je skromný, ale důležitý nástroj. Vyzkoušejte také delší vařečku.

Dřevěná oválná vařečka dlouhá 50 cm je skromný, ale důležitý nástroj. Vyzkoušejte také krátkou vařečku.

Dřevěný louskáček na ořechy rozbíje každou skořápku. Vyzkoušejte také paličku na maso.

Dřevěná obracečka dlouhá 30 cm je skromný, ale důležitý nástroj. Vyzkoušejte také obracečku s otvory.

Dřevěná medonoska k nabírání sladké pochoutky. Vyzkoušejte také plochou mašlovačku.

Dřevěná vidlička se třemi hroty pro zahradní grilovačku. Vyzkoušejte také vidličku se dvěma hroty.

Dřevěná oválná vařečka s otvory dlouhá 30 cm je skromný, ale důležitý nástroj. Vyzkoušejte také oválnou vařečku s rohem.

Dřevěná palička na maso s kovovým zakončením na pořádný šnitzl. Vyzkoušejte také váleček na těsto.

Dřevěná plochá mašlovačka pro potírání pokrmů. Vyzkoušejte také kulatou mašlovačku.

Dřevěná oválná vařečka s rohem je skromný, ale důležitý nástroj. Vyzkoušejte také oválnou vařečku s otvory dlouhou 30 cm.

Dřevěná vidlička se dvěma hroty pro zahradní grilovačku. Vyzkoušejte také ploché kleště na grilování.

Dřevěná obracečka s otvory dlouhá 30 cm je skromný, ale důležitý nástroj. Vyzkoušejte také obracečku na palačinky.

Dřevěná kvedlačka pro rozmíchávání směsí. Vyzkoušejte také medonosku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.