Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Rendlík PROFESSIONAL s poklicí, průměr 26cm, objem 4.5l

Kód: 160102
1 629 Kč
ihned k dodání

Stylový rendlík PROFESSIONAL Ø 26 cm, obj. 4.5 l se skleněnou poklicí s parním ventilem je výzvou ke hře se surovinami – třeba pro vývar tažený přes noc. Vyzkoušejte také rendlík PROFESSIONAL Ø 15 cm, obj. 1 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada PROFESSIONAL snoubí dva nadčasové materiály: nerezovou ocel a sklo. Krásné celokovové úchyty padnou do ruky a leštěný povrch nádobí nenuceně doplňuje broušená spodní část. Tento rendlík propojuje glanc a mimořádnou kvalitu díky použitému materiálu a dokonalému řemeslnému zpracování

Rendlík je vyroben z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti rendlíku garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla

Skleněná poklice je vyrobena z pevného bezpečnostního temperovaného skla. Navíc je opatřena parním ventilem pro snadný odvod páry během úpravy pokrmů. Rendlík včetně poklice můžete použít v troubě až do 300 °C.

Celokovové úchyty rendlíku i poklice mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoba má široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch rendlíku 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Poklice z temperovaného skla s parním ventilem.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.
  • Průměr 26 cm, objem 4.5 l.

V nabídce najdete také rendlík PROFESSIONAL Ø 18 cm, obj. 2 l.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: PROFESSIONAL
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 2.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU