Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Sada nádobí CERAMMAX PRO COMFORT, 8 dílů, keramický povrch šedý granit

Kód: 147028
6 790 Kč
ihned k dodání

Nerezová sada 2 hrnců a 2 rendlíků CERAMMAX PRO COMFORT s šedočerným keramickým povrchem a designovými plastovými úchyty je mimořádně kvalitní set nádobí, na které se můžete kdykoli spolehnout. Vysokou odolnost, dlouhou životnost a excelentní materiály zvýrazňuje atraktivní design. Vyzkoušejte také rendlík CERAMMAX PRO COMFORT Ø 22 cm, obj. 3 l.

Tato sada nádobí obsahuje:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnce a rendlíky s nepřilnavým šedočerným povrchem vyztuženým keramickými částicemi prémiového švýcarského výrobce ILAG vydrží zátěž častého a intenzivního používání a vyznačují se dlouhodobou odolností. Nádobí má robustní tělo a přidaná keramická výztuha povrchu zvyšuje vysokou povrchovou rezistenci

Akumulační sendvičová dna A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti nádobí garantujeme jejich rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla. 

Tyto hrnce a rendlíky včetně poklic z pevného temperovaného skla můžete použít v troubě až do 150 °C. Skleněné poklice s parním ventilem pro odvod páry jsou opatřeny konstrukčně důmyslnými drážkami, jimiž odtéká voda po mytí. Nádobí má elegantní designové úchyty ze speciálního plastu a přerušené tepelné mosty, proto při používání nepálí

Hrnec a rendlíky mají široké odlévací okraje pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Okraje jsou keramickým povrchem chráněny před poškozením od poklice a náčiní.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Odolný švýcarský povlak s keramickou výztuhou.
  • Možnost použití v troubě až do 150 °C.
  • Široké odlévací okraje s ochranou. 
  • Prodloužená záruka 5 let.

V nabídce najdete také sadu 2 hrnců a 3 rendlíků CERAMMAX PRO STANDARD.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: šedý granit
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 8.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU