KOLIMAX Sada nádobí CERAMMAX PRO STANDARD, 8 dílů, keramický povrch černý granit

Kód: 148032
5 990 Kč
ihned k dodání

Nerezová sada 2 hrnců a 2 rendlíků CERAMMAX PRO STANDARD s černošedým keramickým povrchem je spojením tradičního českého řemesla a moderní švýcarské technologie. Vysoká odolnost, dlouhá životnost a excelentní materiály do kuchyně prostě patří. Vyzkoušejte také rendlík CERAMMAX PRO STANDARD Ø 26 cm, obj. 4.5 l.

Tato sada nádobí obsahuje:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnce a rendlíky s nepřilnavým povrchem vyztuženým keramickými částicemi prémiového švýcarského výrobce ILAG vydrží zátěž častého a intenzivního používání a vyznačují se dlouhodobou odolností. Nádobí má robustní tělo a přidaná keramická výztuha povrchu zvyšuje vysokou povrchovou rezistenci

Akumulační sendvičová dna A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti nádobí garantujeme jejich rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla. 

Tyto hrnce a rendlíky včetně poklic z pevného temperovaného skla můžete použít v troubě až do 300 °C. Skleněné poklice s parním ventilem pro odvod páry jsou opatřeny konstrukčně důmyslnými drážkami, jimiž odtéká voda po mytí. Masivní párové nerezové úchyty hrnců a rendlíků i kulaté úchyty poklic mají přerušené tepelné mosty a během používání nepálí. 

Hrnec a rendlíky mají široké odlévací okraje pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Okraje jsou keramickým povrchem chráněny před poškozením od poklice a náčiní.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Odolný švýcarský povlak s keramickou výztuhou.
  • Možnost použití v troubě až do 300 °C.
  • Široké odlévací okraje s ochranou. 
  • Prodloužená záruka 5 let.

V nabídce najdete také sadu 2 hrnců a 3 rendlíků CERAMMAX PRO STANDARD.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: černý granit
Záruka: 60 měsíců
Hmotnost: 7.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU