Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Sada nádobí IDEAL, 6 dílů

Kód: 164117
3 890 Kč
ihned k dodání

Nadčasová sada 2 hrnců a 1 rendlíku řady IDEAL se skleněnými poklicemi pro vášnivé kuchaře. Se špičkově zpracovanou nerezovou ocelí je vaření požitek. Vyzkoušejte také sadu 8 dílnou sadu hrnců a rendlíků řady IDEAL.

Tato sada nádobí obsahuje:

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnce a rendlík této sady mají do ruky padnoucí krásné úchyty a leštěný povrch nádobí doplněný o broušenou spodní část. Předností sady není jen elegantní vzhled, ale i mimořádná kvalita použitého materiálu a dokonalé řemeslné zpracování. Nádobí je vyrobeno z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti hrnce garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla. 

Hrnce a rendlík včetně poklic můžete použít v troubě až do 300 °CSkleněné poklice jsou navíc opatřeny parním ventilem pro snadný odvod páry během úpravy pokrmů.

Celokovové úchyty mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoby mají široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádob. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je jejich vnitřní povrch 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Skleněné poklice s parním ventilem.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.

V nabídce najdete také 10 dílnou sadu hrnců a rendlíků řady IDEAL.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: IDEAL
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 4.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU