Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Sada nádobí KLASIK, 8 dílů

Kód: 115942
4 890 Kč
ihned k dodání

Poctivá sada 2 hrnců a 2 rendlíků řady KLASIK s nerezovými poklicemi pro spolehlivý základ kuchyně. Vyzkoušejte také sadu 10 dílnou sadu hrnců a rendlíků řady KLASIK.

Tato sada nádobí obsahuje:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnce a rendlíky KLASIK vznikají z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dna A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti tohoto nádobí garantujeme jejich rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla

Robustní celokovové úchyty těchto hrnců, rendlíků i jejich poklic dodávají nádobí masivní vzezřeníPoklice je jednoduchá nerezová s vnějším povrchem s vysokým leskem. Její originální tvar zajišťuje zpětné skapávání tekutin do nádoby a s touto sadou tak můžete vařit i s malým množstvím vody. 

Hrnce a rendlíky včetně poklic můžete použít v troubě až do 300 °C. Celokovové úchyty mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoby mají široké odlévací okraje pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch hrnců a rendlíků 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Jednoduché poklice z leštěné oceli s konstrukcí pro zpětné skapávání.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let. 

V nabídce najdete také 12 dílnou sadu hrnců a rendlíků řady KLASIK.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: KLASIK
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 5.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU