Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Sada nádobí PRECISE, 8 dílů

Kód: 162120
5 890 Kč
ihned k dodání

Jedinečná sada 4 hrnců a rendlíků řady PRECISE s poklicemi pro spolehlivý základ kuchyně. Se špičkově zpracovanou nerezovou ocelí je radost vařit. Vyzkoušejte také sadu 5 hrnců a rendlíků řady PRECISE.

Tato sada nádobí obsahuje:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designéři Kolimax vytvořili těmto hrncům a rendlíkům do ruky padnoucí krásné úchyty a leštěný povrch nádobí doplnili o broušenou spodní část. Předností této sady není jen elegantní vzhled, ale i mimořádná kvalita použitého materiálu a dokonalé řemeslné zpracování. Nádobí je vyrobeno z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti hrnce garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla. 

Hrnec a rendlíky včetně poklic můžete použít v troubě až do 300 °C. Celokovové úchyty mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoby mají široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádob. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je jejich vnitřní povrch 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.

V nabídce najdete také sadu 6 hrnců a rendlíků řady PRECISE.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: PRECISE
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 6.65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU