Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Hrnec PRECISE s poklicí, průměr 26cm, objem 8.0l

Kód: 162069
2 179 Kč
ihned k dodání

Hrnec PRECISE Ø 26 cm, obj. 8 l s poklicí nelze přehlédnout. Se špičkově zpracovanou nerezovou ocelí je radost vařit. Vyzkoušejte také hrnec PRECISE Ø 15 cm, obj. 1.5 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designéři Kolimax vytvořili do ruky padnoucí krásné úchyty a leštěný povrch nádobí doplnili o broušenou spodní část. Předností hrnce není jen elegantní vzhled, ale i mimořádná kvalita použitého materiálu a dokonalé řemeslné zpracování. Hrnec je vyroben z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti hrnce garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla. 

Hrnec včetně poklice můžete použít v troubě až do 300 °C. Celokovové úchyty mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoba má široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch hrnce 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.
  • Průměr 26 cm, objem 8 l.

V nabídce najdete také PRECISE Ø 18 cm, obj. 3 l.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: PRECISE
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 3.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU