KOLIMAX Rendlík IDEAL s poklicí, průměr 15cm, objem 1.0l

Kód: 164070
1 049 Kč
ihned k dodání

Šikovný rendlík IDEAL Ø 15 cm, obj. 1 l se skleněnou poklicí s parním ventilem nadchne přesným zpracováním. Zrcadlově lesklá ocel se jednoduše udržuje. Vyzkoušejte také rendlík rendlík IDEAL Ø 18 cm, obj. 2 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designovou řadu IDEAL značí do ruky padnoucí krásné úchyty a leštěný povrch nádobí, doplněný o broušenou spodní část. Tento rendlík je nejen elegantní, ale i mimořádně kvalitní díky použitému materiálu a dokonalému řemeslnému zpracování

Rendlík je vyroben z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti rendlíku garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla

Rendlík včetně poklice můžete použít v troubě až do 300 °C. Skleněná poklice je navíc opatřena parním ventilem pro snadný odvod páry během úpravy pokrmů.

Celokovové úchyty mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoba má široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch rendlíku 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Skleněná poklice s parním ventilem.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.
  • Průměr 15 cm, objem 1.5 l.

V nabídce najdete také rendlík IDEAL Ø 22 cm, obj. 3 l.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: IDEAL
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 0.81 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU