Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Rendlík PRECISE s poklicí, průměr 26cm, objem 4.5l

Kód: 162106
2 029 Kč
ihned k dodání

Rendlík PRECISE Ø 26 cm, obj. 4.5 l s poklicí nelze přehlédnout. Se špičkově zpracovanou nerezovou ocelí je radost vařit. Vyzkoušejte také PRECISE Ø 15 cm, obj. 1 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designéři Kolimax vytvořili do ruky padnoucí krásné úchyty a leštěný povrch nádobí doplnili o broušenou spodní část. Předností rendlíku není jen elegantní vzhled, ale i mimořádná kvalita použitého materiálu a dokonalé řemeslné zpracování. Rendlík je vyroben z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičové dno A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti rendlíku garantujeme jeho rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla. 

Rendlík včetně poklice můžete použít v troubě až do 300 °C. Celokovové úchyty mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoba má široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění nádoby. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch rendlíku 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.
  • Průměr 26 cm, objem 4.5 l.

V nabídce najdete také rendlík PRECISE Ø 18 cm, obj. 2 l.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: PRECISE
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 2.72 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU