Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Sada nádobí PREMIUM, 12 dílů

Kód: 115805
6 290 Kč
ihned k dodání

Poctivá sada 3 hrnců a 3 rendlíků řady PREMIUM s poklicemi pro vše, co je v kuchyni třeba. Snoubení estetiky nerezu a skla s praktickým designem. Vyzkoušejte také sadu 6 dílnou sadu hrnců a rendlíků řady PREMIUM.

Tato sada nádobí obsahuje:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnec a rendlíky PREMIUM vyrábíme z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičová dna A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti této sady garantujeme jejich rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla

Robustní celokovové úchyty hrnců a rendlíků dodávají nádobí masivní vzezření. Designově výborně doplňují kulaté nerezové úchyty skleněných poklic z temperovaného bezpečnostního skla. Poklice jsou navíc opatřeny parním ventilem pro odchod přebytečné páry. Sofistikovaným detailem jsou odtokové drážky pod úchyty poklic, jimiž snadno odtéká voda po mytí v myčce.

Hrnce a rendlíky včetně poklic můžete použít v troubě až do 300 °C. Celokovové úchyty hrnce, rendlíků i poklic mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoby mají široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch hrnců a rendlíků této sady 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Poklice z bezpečnostního temperovaného skla s parním ventilem.
  • Kulaté nerezové úchyty poklic s odtokovými drážkami.
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: PREMIUM
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 8 kg
Nevyplňujte toto pole:
MP Avatar autora Sada nádobí PREMIUM. 15.8.2023 17:43
Dobrý den, sadu prémium jsme si od Vás koupili před pěti léty. Nádobí používáme prakticky denně a za celou dobu bez závady. Je vidět že když se něco vyrábí poctivě a ještě k tomu v České republice, máme na co být hrdí. Děkujeme Vám a přejeme hodně ůspěchů v podnikání.
Odpovědět
Financováno EU