Doprava nad 2.000 Kč zdarma

KOLIMAX Sada nádobí PREMIUM, 6 dílů

Kód: 115867
3 090 Kč
ihned k dodání

Poctivá sada 2 hrnců a 1 rendlíku řady PREMIUM s poklicemi pro vše, co je v kuchyni třeba. Snoubení estetiky nerezu a skla s praktickým designem. Vyzkoušejte také sadu 8 dílnou sadu hrnců a rendlíků řady PREMIUM.

Tato sada nádobí obsahuje:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hrnec a rendlíky PREMIUM vyrábíme z nerezové potravinářské oceli CrNi18/10 pro 100% zdravotní nezávadnost z pevného plechu tloušťky 0,8 mm. Akumulační sendvičová dna A-THERM INDUCTION spoří energii při vaření a po celou dobu životnosti této sady garantujeme jejich rovinnou stabilitu pro bezztrátový přenos tepla

Robustní celokovové úchyty hrnců a rendlíků dodávají nádobí masivní vzezření. Designově výborně doplňují kulaté nerezové úchyty skleněných poklic z temperovaného bezpečnostního skla. Poklice jsou navíc opatřeny parním ventilem pro odchod přebytečné páry. Sofistikovaným detailem jsou odtokové drážky pod úchyty poklic, jimiž snadno odtéká voda po mytí v myčce.

Hrnce a rendlíky včetně poklic můžete použít v troubě až do 300 °C. Celokovové úchyty hrnce, rendlíků i poklic mají přerušené tepelné mosty a při použití na sporáku nepálí. Nádoby mají široký odlévací okraj pro snadnou manipulaci s obsahem bez ukapávání a zašpinění. Pro komfortní údržbu a pohodlné vaření je vnitřní povrch hrnců a rendlíků této sady 3x jemně broušený. Vnější povrch je vyleštěný do zrcadlového lesku.

  • Vhodné pro všechny typy sporáků (indukční, plynové, elektrické a sklokeramické).
  • Poklice z bezpečnostního temperovaného skla s parním ventilem.
  • Kulaté nerezové úchyty poklic s odtokovými drážkami.
  • Vnitřní značení litráže pro rychlé odměření objemu.
  • Mimořádná prodloužená záruka 10 let.

Návod k používání

Doplňkové parametry

Kategorie: PREMIUM
Záruka: 120 měsíců
Hmotnost: 4.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Financováno EU